Vand Mazda 3 BL 1.6 benzina, din 2010 in stare buna de functionare, ITP efectuat pe 10 Aprilie.Are clima dubla, incalzire scaune, senzori de ploaie si lumina,bluetooth,computer de bord,ABS,ASR, oglinda interioara heliomata, VRM,senzori parcare, 4 geamuri electrice, 2 chei, baterie noua, discuri si placute noi, rulment dreapta fata si senzor ABS schimbate in Decembrie,filtre si ulei schimbate in Noiembrie,2 seturi de roti.Masina este in familie de 5 ani si nu mi-a facut probleme niciodata.