Spatiul comercial aflat la parterul blocului Resedinta de La Mare este alegerea perfecta pentru cei care doresc sa transforme peisajul idilic al Marii Negre intr-o parte esentiala a vietii lor Situat in Mamaia Nord la 50 metri de plaja ansamblul va avea unitati locative pentru iubitorii vietii la mare pentru concedii in familie si nu numai Id intern P2234
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.