Va prezentam spre vanzare o casa la rosu in Peris construita pe un teren de 1200 mp si formata din P 1 pod Casa are 130 mp utili 1 living 4 dormitoare si un spatiu deschis la etaj o bucatarie 2 balcoane o terasa si un garaj pentru 2 masini
A fost contruit din caramida coroterm este racordat la apa si curent trifazic si exista fosa septica Canalizarea si gazul sunt la poarta si viitorul proprietar se poate racorda
Pentru detalii sau vizionare va stam la dispozitie
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.