vila 5 camere 2 bai P 1 Pod suprafata utila 200 mp situata la intrarea in Hagiesti confort 1 structura din beton pereti Itong izolatie termica 10 cm semifinisata utilitiati put fosa septica
- 30 km distanta fata de Bucuresti - pe teren se afla si un garaj turnat din beton o magazie de lemn - toate actele disponibile - comision 0 - disponibila imediat
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.