Va propunem pentru vanzare o garsoniera situata la etajul 2 din 5 Scara de bloc este foarte curata blocul este anvelopat Blocul din 1976 este situat langa Lidl/ Kaufland Fizicienilor Apartamentul a fost renovat se vinde mobilat si utilat cum apare in poze In apartament este instalat boiler ptr apa calda si aer conditionat Totul este electric Teava de gaze este la usa se poate monta centrala daca se doreste Pana la metrou Nicolae Grigorescu 2 statii cu Stb 102 Aceasta garsoniera prezinta un spatiu confortabil si bine pozitionat in Bucuresti Nu ratati ocazia de a locui intr-o zona centrala cu toate facilitatile la indemana Pentru mai multe detalii Agentia Imobiliara - Ramiro Imob - 0770 280 100 - Cornel Ion Comision Standard - Nu asteptati sa cumparati acest apartament Cumparati apartamentul si asteptati
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.