Va prezentam o casa amplasata la aproximativ 30 de km de Bucuresti intr-o zona ferita de agitatia capitalei cu mult aer curat recomandata pentru rezidenta si/sau casa de vacanta fiind pozitionata intr-o zona linistita de case in apropierea lacului ce masoara 100 de hectare in localitatea Darvari Este o casa de 170 mp locuibili cu o curte pe un teren de 1100 mp cu o deschidere dubla de 26 mp respectiv 34 mp Casa este compusa din 5 camere 2 bai in casa si una in curte garaj si anexe inclusiv o bucatarie utilata de vara Proprietatea dispune de 2 puturi cu hidrofor panouri fotovoltaice 4kw centrala incalzire electrica si o soba functionala pe lemne in zona de luat masa Atat casa cat si pozitionarea terenului ofera confortul modern de la oras dar intr-o oaza de liniste si verdeata formata din pomi fructiferi si numeroase soiuri de flori De asemenea curtea generoasa permite si amenajarea unei piscine Proximitatile zonei sunt placute existand posibilitati in aproximativ 1 km de a face toate cumparaturile necesare atat din lanturi de magazine cat si din piata Contact Elena Ghitulescu 0723 922 633
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.