Blitz va propune spre vanzare in Strejnicu la doar 7 km de ploiesti casa cu 4 camere finalizata in anul 2024 finisata total cu materiale premium Cumparatorul va primi la cumparare cartea constructiei cu toate agrementele avizele materialelor folosite garantiile aferente cat si un stick cu toate etapele de lucru cu zonele unde si cum sunt trase utilitatile robinetii etc Casa este individuala suprafata construita desfasurata de 161 mp/casa si utila de 150 mp terase parter/etaj incluse teren 338 mp si cu o zona de acces in indiviziune In partea frontala a casei zona intrarii este acoperita avand integrata si o jardiniera la parter- avem hol o camera tehnica si o baie living bucatarie deschisa construita astfel incat sa fie foarte comoda inchiderea spatiului daca se va dori si o terasa exterioara acoperita avand integrata o alta jardiniera generoasa cu acces atat din zona de living cat si din zona bucatariei care la randu-i se poate inchide La etaj regasim un hol generos o baie cu acces din hol si trei dormitoare dormitorul matrimonial avand baie si dressing propriu cat si iesire pe terasa exterioara Casa detine toate utilitatile certificat energetic asigurata centrala gaz cu Iscir realizat apa curent 380 v se poate monta statie incarcare si/sau panouri fotovoltaice luand in considerare si la acoperis acest aspect si folosind un tip de invelitoare care permite montajul pe suprafata fose vidanjabile toate utilitatile fiind trase subteran Lumini exterioare ambientale led economice de jur imprejurul casei sistem electric preinstalat pentru camere monitorizare video si sistem ac Casele sunt pe cadre de beton caramida xl 30 porotherm tencuite mecanizat cu polistiren 10/eps 80 cu fundatie de 1 60 m in pamant si elevatie de 1 m Toate materialele de anvelopare si finisare sunt premium-storo germania Casa dispune de incalzire in pardoseala la parter si calorifere etaj toate materialele fiind romstal Sistem termopan premium salamander profil de 82 geamuri low-e patru anotimpuri si feronerie roto cu ventilatie suplimentara Acoperisul este izolat cu spuma celula inchisa pana sub capriori acoperite cu sistem invelitoare wetterbest dripstop si drenaj dimensiunea mare de 150 Curtea dispune suplimentar de un sistem de drenare a apei pluviale in cazul unor eventuale intemperii in exces Detinem la vanzare 2 case de aceeasi dimensiune finisaje interioare diferite precum si marimea terenului aferent Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati Va asteptam la vizionare Cod oferta / ID BLITZ P135217 Id intern P135217
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.