Bucur Obor complex Rose Garden loc de parcare subteran

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Iulie 2026

Online:  4 ore în urmă
550
≈ 2.887 lei
Curs actualizat: 15.07.2026 12:15
4 ore în urmă
Descriere
Video pe TikTok: Vali Georgescu Immobiliare
Obor-Colentina-Complex Rezidential Rose Garden, inchiriere apartament compus din 2 camere, semidecomandat-open space, situat la et 3/11 intr-un complex din 2009 cu 2 lifturi, mobilat si utilat complet, masina de spalat vase, 2 aere conditionate, 2 balcoane, centrala de bloc, parcare subterana inclusa in pret, intrare stradala cu vedere in spate catre curtea interioara, Complexul are paza 24/24, loc de joaca pt copii, magazine, cafenele, Piata Obor la 7-8 minute, metrou la 10-12minute, Contract Anaf-avantaj decontare, avans 1+1, Comision Agentie 50%, pret 550 Euro.
Detalii suplimentare si vizionari la telefon 0723.460.200.
La dispozitia dvs daca doriti sa va vindeti/inchiriati o proprietate in Bucuresti!

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

Bucuresti
Utilizatorul nu a adăugat coordonate exacte pentru acest anunț. Harta afișează aproximativ localitatea/județul anunțului.

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.