REA1020282 SVN Residentialist va propune spre achizitie un apartament spatios de 3 camere localizat intr-un bloc finalizat in 1995 in zona Piata Victoriei la doar cateva minute de metrou Apartamentul este la etajul 10 al unui bloc care dispune de 11 etaje bloc care dispune de doua lifturi Compartimentarea este complet decomandata cu un hol foarte spatios unde se pot amenaja multiple spatii de depozitare living cu iesire pe balcon toaleta de serviciu bucatarie inchisa doua dormitoare si baie principala Incalzirea se face prin intermediul sistemului de termoficare cu calorifere Certificatul energetic va fi disponibil la momentul vanzarii Pentru detalii si vizionari va stam la dispozitie
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.