Detalii o An fabricatie 2008 o Kilometraj 448859 reali o Motor 1 9 SDI - aspirat cunoscut pentru fiabilitate si consum redus o Cutie manuala 5 trepte o Culoare Alb o Combustibil Diesel o Caroserie duba / van
Vand VW Caddy 1 9 SDI din 2008 motor simplu si extrem de fiabil - fara turbina Consum 5 -6 / 100km Porneste la sfert merge bine iar tehnic se prezinta foarte bine
Intretinere o Distributia a fost schimbata o Revizii la zi
Dotari o Servodirectie o Airbag-uri o Radio CD o Cauciucuri Debica M S ca noi oCarlig remorcare Proprietar
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.