Va oferim spre vanzare un apartament de 3 camere in zona Baba Novac-Dristor etajul 6/8 decomandat construit in 1983 in proximitate sunt mijloace de transport statie de autobuz si tramvai troleibuz metroul Dristor si cu multiple facilitati in apropiere parcul IOR Farmacia Tei magazine scoli si gradinite supermarketuri Mega Image etc Apartamentul dispune de 2 bai si o suprafata de 75mp formata din 66 mp utili plus doua balcoane de 9mp
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.