COMISION 0 Situata pe Bd Unirii- stradal, cladirea rezidentiala este transformata dintr-un proiect de birouri intr-un imobil cu apartamente de lux. Fatada moderna cu perete cortina si geamuri termoizolante este sinonima cu eleganta. Infrastructura de ultima ora si sistemele de securitate ofera liniste si protectie. Structura imobilului este pe cadre de beton armat si diafragme , cu plansee de beton armat. Fatada este cu profile Schuco FW 50+SG si geam termoizolant pentru eficienta termica si acustica superioara. Cladirea respecta gradul 1 de rezistenta la foc , conform normativelor pentru imobile inalte. In prezent cladirea este convertita in apartamente rezidentiale de lux pastrand finisajele de top . Imobilul are 10 etaje si are un acces facil catre restaurante, parcuri, institutii culturale si mijloace de transport. Aceasta locatie iti ofera tot ce ai nevoie pentru un stil de viata modern si conectat intr-un ambient memorabil. Fiecare apartament este echipat cu conexiune prin fibra...
Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere cu scara siterioara situat la etajul 3+ Mansarda, intr-un imobil P+3+M situat in Bragadiru, in apropiere de intersectia strazii Smardan cu strada Libertatii. Imobilul este construit in 2013 din beton si caramida si este izolat termic pe exterior. Apartamentul are o impartire si o dispunere foarte buna, avand pe primul nivel un hol generos, 1 baie, un living si o terasa de 12 mp, iar pe etajul de sus 2 dormitoare, un hol si o baie . Interiorul este finista in totalitate, are aer conditionat. Se doreste a se vinde mobilat si utilat. Beneficiaza si de loc de paracare mai mare unde incap 2 masini. Zona este usor accesibila fiind apropiata de statia de autobuz, gradinita, scoala, hypermarket. Pentru vizionare si alte detalii nu ezitati sa ma contactatie pe nr - Laura Ionescu. Cod oferta: 3312397
Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament e 3 camere situat pe Soseaua Vergului, in apropiere de Mc Donald, de statia de metrou Costin Georgian si de Parcul Morarilor. Apartamentul este situat la etajul 8/11, intr-un imobil reabilitat termic. Este decomandat si beneficiaza de 2 balcoane. Apartamentul este debransat de la apa calda si are boilere in baie si bucatarie, are termoficare si teava separata de gaze, avand 2 focuri, ceea ce faciliteaza montarea de centrala termica. Interiorul necesita renovare, apartamentul are ferestre termopan. Pentru mai multe detalii si vizionare nu ezitati sa ma contactati pe nr - Laura Ionescu.
Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat intr-un imobil stradal pe Soseaua Colentina, vi-a-vis de Parcul Plumbuita, cu vedere panoramica catre parc. Imobilul este construit in 1976, din cadre de beton si este un bloc curat, cu vecini civilizati . Apartamentul este situat la etajul 6/8, este decomandat si are o impartire foarte buna, cu camere generoase si foarte luminoase. Este un apartament foarte curat, bine intretinut si in care se simte vibe-ul de acasa. Beneficiaza de 3 balcoane,( unul pe cele 2 dormitoare, al doilea pe sufragerie si cel de-al treilea pe bucatarie), si are si camara, o debara. Zona este foarte usor accesibila, avand in imediata apropiere statie stb, piata, parc, gradinita, scoala, metroul Obor la 10-15 minute. Pentru vizionare si alte detalii nu ezitati sa ma contactati pe nr - Laura Ionescu. Cod oferta: 3197775
Compania imobiliara apulum 94 va propune un apartament in vila situat in zona Cotroceni- in apopiere de Palat. Vila este construita in 1934, foarte solida. Apartamentul este situat la etajul 1/2, are 3 camere + dependinte. Suprafata utila a apartametului este de 57 mp la care se adauga un garaj ( 14,59 mp) in proprietate- care este pe teren, un balcon de 4,37 mp si si casa scarii. Apartamentul are intrare separata fata de celelalte apartamente. Interiorul necesita renovare, incalzirea este cu centrala termica pe gaze. Apartamentul are in propietate si 50 mp din terenul liber in cota indiviza. Pentru vizionare si mai mulote detalii nu ezitati sa ma contactati pe nr - Laura Ionescu.
Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat pe Drumul Sarii- stradal, in apropiere de Casa De Casatorii sector 6. Imobilul este construit in 1987 , are 3 apartamente pe palier si este foarte curat cu vecini civilizati si este reabilitat termic. Blocul are teava de gaze separata. Apartamentul este la etajul 3/4, este decomandat, cu vedere mixta. Interiorul necesita renovare, dar are gresie, faianta, parchet, termopan. Apartamentul este liber si se poate preda imediat. Zona este usor accesibila avand in apropiere metrou, statie stb, scoala, gradinita, parc, mall. Pentru vizionare si alte detalii nu ezitati sa ma contactati pe nr - Laura Ionescu.
Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat intr-un imobil stradal pe Soseaua Colentina, vi-a-vis de Parcul Plumbuita, cu vedere panoramica catre parc. Imobilul este construit in 1976, din cadre de beton si este un bloc curat, cu vecini civilizati . Apartamentul este situat la etajul 6/8, este decomandat si are o impartire foarte buna, cu camere generoase si foarte luminoase. Este un apartament foarte curat, bine intretinut si in care se simte vibe-ul de acasa. Beneficiaza de 3 balcoane,( unul pe cele 2 dormitoare, al doilea pe sufragerie si cel de-al treilea pe bucatarie), si are si camara, o debara. Zona este foarte usor accesibila, avand in imediata apropiere statie stb, piata, parc, gradinita, scoala, metroul Obor la 10-15 minute. Pentru vizionare si alte detalii nu ezitati sa ma contactati pe nr - Laura Ionescu.
Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament situat pe Bd Octavian Goga stradal, intr-un bloc tip monolit construit in 1996. Apartamentul are vedere mixta, fata-spate,si beneficiază de 78mp suprafață totală și 72mp suprafată utilă, în care se încadrează și 3 balcoane cu vedere atât la bulevard cât și pe spatele blocului, 2 băi, o bucătărie generoasă și o cămară spațioasă. Apartamentul se află la etajul 4/8, într-un bloc bine întreținut, cu scară curată, finalizat în anul 1996. În apropiere se află atât parcul Emil Gârleanu, cât și Mall București, iar la 15 minute de mers pe jos se află stația de metrou Timpuri Noi. Se poate vinde mobilat și utilat, având tot ce este necesar (inclusiv AC, aragaz cu cuptor, frigider etc.) sau se poate aranja o demobilare completă. Pentru vizionare si alte detalii nu ezitati sa ma contactati pe nr - Laura Ionescu.