Un apartament linistit intr-un colt bine ascuns de Bd Unirii Daca iti place sa fii aproape de tot dar sa nu simti agitatia orasului in livingul tau - atunci merita sa vezi acest apartament Pe strada Maximilian Popper chiar in zona cladirii Zepter de pe Bd Unirii se ascunde un bloc mic tip Boutique construit in 2015 cu doar 10 apartamente Apartamentul de inchiriat e singur pe etaj - adica fara vecini pe palier si cu intimitatea la care multi doar viseaza Cele 2 camere sunt spatioase 62 mp utili mobilate complet cu electrocasnice incluse si detalii care conteaza centrala termica proprie si doua aparate de aer conditionat Vara nu transpiri iarna nu tremuri Ai metrou piata magazine si Bd Unirii la 2 pasi - dar nu te tine nimeni treaz noaptea Disponibil imediat cu contract pe termen lung Fara fantezii fara zgomot doar echilibru Rezumat - toate detaliile pe scurt 2 camere Suprafata totala 72mp Bloc boutique construit in 2015 doar 10 apartamente Singur pe nivel - fara vecini pe palier Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie 2 aparate de aer conditionat Str Maximilian Popper Bd Unirii-ANL plan secund Aproape de metrou si mijloace de transport Conditii 1 luna chirie 1 luna garantie Suna acum pentru o vizionare la 0734349717
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.