Tei str Otesani etaj 1 decomandat 2 bai bloc 1980
Tei str Otesani etaj 1 decomandat 2 bai bloc 1980
Tei str Otesani etaj 1 decomandat 2 bai bloc 1980
Tei str Otesani etaj 1 decomandat 2 bai bloc 1980
Tei str Otesani etaj 1 decomandat 2 bai bloc 1980
6 vizualizări în ultimile 24 ore
0
0

Tei str Otesani etaj 1 decomandat 2 bai bloc 1980

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Februarie 2026

Online:  6 luni în urmă
145.000
≈ 760.728 lei
Curs valutar actualizat: 20.08.2026 00:15
10 ore în urmă
Descriere
ofer spre vanzare apartament de 3 camere decomandat, etaj 1, zona Tei- str Otesani
Detalii principale:
Configuratie: 3 camere complet decomandat, confort sporit.Suprafata: 69 mp (suprafata utila totala, include balconul inchis).
Compartimentare: 1 sufragerie spatioasa, 2 dormitoare, 2 bai complet functionale, bucatarie, hol si balcon.
Etaj: Etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime P+8.
An constructie bloc: 1980 (constructie solida, fara risc seismic).
Eficienta energetica: Bloc reabilitat termic recent (costuri minime la intretinere iarna, racoare vara).
Starea apartamentului:Apartament primitor si extrem de curat, ingrijit cu atentie in ultimii ani. Locuinta este complet functionala si gata de locuit/mutare imediata. Dispune de finisaje clasice, dar de o calitate excelenta: tamplarie termopan integrala, calorifere schimbate si parchet in stare foarte buna. Mobilierul si electrocasnicele sunt perfect functionale. Este spatiul ideal pentru cineva care doreste sa se mute fara stresul unei renovari majore, oferind totodata libertatea de a-i aduce mici personalizari in timp
Locatie excelenta si puncte de interes in zona: Amplasarea pe Strada Otesani ofera acces rapid catre noduri logistice si educationale majore: Educatie: La doar cateva minute de mers pe jos de Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (UTCB). Excelent pentru studenti sau investitie.Scoli si gradinite: Institutii de invatamant de stat si private in imediata proximitate, ideale pentru familii cu copii.
Conectivitate si transport: acces extrem de rapid catre soseaua Stefan cel Mare, intersectia Lizeanu si hub-ul comercial Obor (metrou Obor, piata, magazine, STB).
Acte sunt pregatite pentru vanzare si se poate vizita.

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Locație

Bucuresti
Utilizatorul nu a adăugat coordonate exacte pentru acest anunț. Harta afișează aproximativ localitatea/județul anunțului.

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.