Inchiriez apartament 2 camere in suprafata de 51 61 metri patrati pe Soseaua Dobroesti nr 10 Parter Sector 2 Bucuresti in spate la Penny fost XXL la 450 euro pe luna Dotari Boiler electric usi Porta Door geamuri termopan Rehau cu deschidere normala si oscilobatant cu plasa de tantari culisanta si manere geam cu cheie protectie copii Smart TV Samsung de 132 cm/ Smart TV Nei de 80 cm sounbar SONY masina de spalat Indesit si cuptor electric Whirlpool plita pe gaz Gorenje cuptor microunde Samsung aspirator Bosh frigider Tosiba exista internet si TV activ sistem alarma Paradox nu accept cu animale de companie Se percepe 1 luna avans si 1 luna garantie Accept agenti doar in situatia in care se percepe comision de la chirias Apartamentul se va inregistra obligatoriu la ANAF
Vecinatati Mega Mall la 800 metri Penny Fundeni la 200 de metri LIDL Fundeni la 300 metri Statia de metrou Costin Georgian la 1 km Bricostore / Cora Pantelimon la 1km
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.