Va prezint un apartament decomandat spatios de 3 camere situat intr-un bloc linistit izolat termic la etajul 3/10 Suprafata utila a locuintei este 63 65 mp la care se adauga cea a balconului de 7 33 mp rezultand un total de 70 98 mp Balconul este mare si se intinde de-a lungul camerei de zi si a bucatariei Apartamentul este complet renovat fiind schimbate instalatiile electrice si sanitare La geamuri au fost montate rulouri electrice Se asigura loc de parcare langa bloc
Blocul nu este incadrat in nici o clasa de risc sau de urgenta
In apropiere sunt Scoala 189 policlinica Statia de metrou Aparatorii Patriei si Patinoarul Arena Berceni sunt la 15 minute de mers pe jos sau o statie de autobuz Mijloace STB 102 125 N126 243 312
Va astept cu drag la vizionare
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.