Piata Amzei Calea Victoriei 5 min pana la Metrou Piata Romana

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Februarie 2026

Online:  3 zile în urmă
600
  • ≈ 3.056 lei
3 zile în urmă
Descriere
Va ofer spre inchiriere in exclusivitate un apartament compus din 2 camere si dependinte situat pe Strada Piata Amzei (punct de reper: vizavi de Teatrul Ion Creanga). Distanta pana la statia de Metrou Piata Romana se parcurge in 5 minute.
Apartamentul este situat intr-un bloc anvelopat, are o suprafata totala de 41 mp, este semidecomandat, este situat la etajul 6, este orientat catre SV. Incalzirea pe timp de iarna se face prin intermediul centralei de bloc (cost semnificativ redus).
Apartamentul este renovat, mobilat si utilat complet conform fotografiilor.
La momentul semnarii contractului de inchiriere si predarea setului de chei, chiriasul va achita proprietarului chiria pe o luna plus garantia (care este egala cu valoarea chiriei pe o luna), se face contract care se declara la ANAF.
Rog si ofer seriozitate!
Aceasta proprietate este intermediata de Tehnician/consultant imobiliar si pentru alte detalii tehnice/juridice va rog sa ma contactati telefonic sau pe WhatsApp!
Nu se percepe comision chiriasului!

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

București

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.