Mioritei apartament cu 2 camere de vanzare

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Februarie 2026

Online:  20 zile în urmă
47.500
  • ≈ 242.093 lei
17 zile în urmă
Descriere
Se vinde acest apartament de 2 camere semidecomandate, situat la adresa Bacau,str. Mioritei, bloc 5, scara B, Parter (4 etaje)
Imobilul este localizat intr-o zona foarte solicitata, in proximitatea centrului orasului si in preajma multor puncte de interes: magazine de retail alimentar, restaurante, farmacii, clinici medicale, statie de autobuz, scoli, etc, etc.
Este locuibil imediat, beneficiaza de o loggie care confera din dormitor privelisti placute atat spre strada Mioritei cat si spre Catedrala Ortodoxa. Pana la Parcul Catedralei sunt cateva sute de metri, asadar e foarte aproape de km 0 al municipiului Bacau.
Este de asemenea finantabil de catre Banci prin credite ipotecare sau de orice alta natura.
Cod oferta: 2731517

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

București

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.