Metrou Berceni 2 camere decomandat

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Iunie 2025

Online:  1 un an în urmă
91.000
≈ 476.940 lei
Curs actualizat: 29.06.2026 00:15
4 zile în urmă
Descriere
Apartament 2 camere ndash; 60.8 mp | 5 min metrou Berceni | Popesti-Leordeni
Iti prezentam cel mai bine vandut apartament cu 2 camere din Popesti-Leordeni, un model extrem de apreciat datorita suprafetei generoase si compartimentarii eficiente.
Localizat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Berceni, apartamentul face parte dintr-un ansamblu rezidential nou, compus din 5 blocuri, cu facilitati moderne si un stil de viata confortabil pentru orice familie.
Detalii apartament:
* Suprafata totala: 60,8 mp
* Incalzire in pardoseala ndash; confort termic superior
* Compartimentare moderna, ideala pentru familii
* Finisaje de calitate, personalizabile in functie de stadiul lucrarii
Disponibilitate:
* Tipul acesta de apartament mai este disponibil in blocul cu termen de finalizare decembrie 2026
Preturi:
* Plata cash: 91.000 euro; (TVA inclus)
* Plata prin credit: 99.800 euro; (TVA inclus)
Parcari disponibile:
* Exterioara: 7.500 euro;
* Subterana: 9.500 euro;
Un apartament ideal pentru locuit sau investitie, intr-o zona in continua dezvoltare, cu acces rapid la metrou si toate facilitatile urbane.
Detalii si vizionari: 0754 993 017 ndash; Mutis Edi

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

Bucuresti
Utilizatorul nu a adăugat coordonate exacte pentru acest anunț. Harta afișează aproximativ localitatea/județul anunțului.

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.