Investitie imobil in constructie in regim S P 4 cu o suprafata utila de 2000 mp situat intr-o zona centrala a capitalei Bdv Ferdinand Suprafata terenului este de 541 mp autorizatie de construire din 2019 cu inceperea lucrarilor din 19 04 2023 si cu termen de executie de 24 de luni Suprafata la sol amprenta este de 375 mp Suprafata desfasurata este de 2223 mp iar suprafata utila de 2000 mp suprafata terasa logii si balcoane 600 mp Imobilul este structurat astfel -Parter - spatiu birouri -- 2 apartamente 2 camere Imobilul dispune de subsol cu 15 locuri de parcare cu sistem Klauss si 3 locuri de parcare suprateran Stadiul actual realizat este de aproximativ 70 din structura pilotii subsolul si o parte din parter si etajul 1 Zona centrala cu multiple mijloace de transport in comun
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.