Ilfov Apartament 2 camere luminos 5 minute metrou Dim Leonida tip studio

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Mai 2026

Online:  30 zile în urmă
77.900
  • ≈ 408.165 lei
5 ore în urmă
Descriere
Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere luminos si primitor, situat la mansarda unui bloc P+2+M, construit in 2018. Cu o suprafata utila de 36,76 mp, acest spatiu inteligent compartimentat ofera: living generos deschis catre bucatarie (21,5 mp), un dormitor confortabil de 11 mp si o baie de 4,23 mp cu geam pentru aerisire naturala.
Apartamentul este complet mobilat si utilat, recent zugravit si igienizat, pregatit atat pentru locuit cat si pentru investitie, cu un randament estimativ de 420-430 euro/luna.
Dotarile includ Smart TV 4K, aer conditionat, mobilier pe comanda si multiple spatii de depozitare.
Pozitie excelenta si acces rapid.
Str. Oituz 45
La doar 5 minute de Metrou Dimitrie Leonida, cu acces rapid catre oras
Magazine, servicii si facilitati la indemana, dar cu intimitatea unei mansarde
Un avantaj major, vederea fiind neobturata!
Un apartament care te face sa te simti acasa !
Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat exact ca in poze!

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

Bucuresti
Utilizatorul nu a adăugat coordonate exacte pentru acest anunț. Harta afișează aproximativ localitatea/județul anunțului.

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.