1 vizualizări în ultimile 24 ore
0
0

Garsoniera in Ploiesti zona Gheorghe Doja

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Octombrie 2025

Online:  4 luni în urmă
294
  • ≈ 1.498 lei
2 luni în urmă
Descriere
Inchiriere garsoniera moderna in Ploiesti zona Gheorghe Doja situata la etajul 3 al unui bloc de locuinte cu structura P 4 avand ca vecinatati si puncte de interes Parcul Mihai Viteazul Tribunalul Prahova Scoala Gimnaziala quot Sfantul Vasilequot magazine statii pentru mijloace de transport in comun Garsoniera are suprafata de 30 mp este semi-decomandata si este compartimentata in camera bucatarie grup sanitar hol balcon inchis in geam termopan Finisaje gresie faianta parchet tamplarie PVC cu geam termopan usi interioare din panel usa exterioara metalica Recent renovata Totul nou Se inchiriaza complet mobilata si utilata avand canapea extensibila comoda televizor cu ecran plat spatiu de depozitare mobilier de bucatarie plita cuptor frigider masina de spalat rufe Costul chiriei este de 1500 lei lunar o luna avans plus o luna garantie Comision 50 Informatii eficienta energetica Clasa energetica Consumul de energie primara Indicele de emisii echivalent CO2 Consum de energie din surse regenerabile

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

Prahova

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.