Fundeni Morarilor Pantelimon 5 minute parcul Florilor
Fundeni Morarilor Pantelimon 5 minute parcul Florilor
3 vizualizări în ultimile 24 ore
0
0

Fundeni Morarilor Pantelimon 5 minute parcul Florilor

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Aprilie 2025

Online:  1 un an în urmă
450
≈ 2.355 lei
Curs actualizat: 13.07.2026 12:15
9 ore în urmă
Descriere
Oferim spre inchiriat apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, avand 2 balcoane, etajul 2/10, mobilat utilat, foarte aproape de Mega Mall la 10 minute, Spitalul Pantelimon 5 minute si statia de metrou Costin Georgian la 15 minute. Avans 1+1. Agentie comision standard. Mai multe detalii la cerere.

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

Bucuresti
Utilizatorul nu a adăugat coordonate exacte pentru acest anunț. Harta afișează aproximativ localitatea/județul anunțului.

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.