va prezentam un apartament de 2 camere situat in Dristor la numai 5 minute de metrou mall Park Lake si parc IOR intersectie Camil Ressu cu Ramnicul Sarat Apartamentul este circulat situat la etajul 9 intr-un bloc de 10 etaje reabilitat cu scara foarte curata are termopane gresie faianta parchet si usa metalica Toate actele sunt la zi se accepta credit ipotecar
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.