Chisinau

Publicat de dcbe225c
Persoană
Membru din Aprilie 2025

Online:  3 luni în urmă
83.000 €
2 luni în urmă
Descriere
Agentia Confort Casa va propune spre vanzare un apartament de doua camere confort 1 situat la etajul 2/10 intr-un bloc reabilitat constructie 1982 detine o bucatarie mare de 9 mp si 2 debarale langa bucatarie pozitionat la 7 minute de mers de Arena Nationala si de Parcul Lia Manoliu la 15 minute de metrou Costin Georgian si de Parcul IOR-Cuza la 7 minute de Mega-Mall Carrefour Kaufland se poate transforma in 3 camere bloc inconjurat de spatii verzi necesita renovare liber
Agentia Confort Casa va ofera consultanta si suport pe toata durata procesului de cumparare de la vizionarea imobilului pana la finalizarea actelor inclusiv in relatia cu Banca si Notariat si faciliteaza accesarea unui credit prin broker imobiliar Comision standard
Va asteptam la vizionare

⚠ AtenÈ›ie !

  • Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător È™i aÈ›i semnat un acord.
  • Nu furniza informaÈ›ii confidenÈ›iale în discuÈ›ii pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicaÈ›ii de mesagerie unde utilizatorii își ascund uÈ™or identitatea, deoarece te poÈ›i expune la fraude sau înÈ™elăciuni.
  • Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
  • Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnaÈ›i un acord de cumpărare.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

București
Map

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.