Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Basarabia reper Chisinau/ Cernauti confort 1 semidecomandat avand suprafata de 54 mp cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan pe camera de zi si bucatarie Locuinta este situata la etajul 2 intr-un imobil tip bloc de 10 etaje construit in anul 1982 avand 4 apartamente pe palier bloc reabilitat termic Apartamentul este partial amenajat are urmatoarele finisaje calorifere aluminiu ferestre pvc incalzire termoficare pereti faianta lavabil podele parchet gresie usa intrare metal si este pretabil pentru locuinta Recomandam aceasta proprietate persoanelor active pentru care o locuinta in apropiere de mijloacele de transport in comun- 101 243 335 40 centre comerciale- Mega Mall supermarketuri- Mega Image scoli gradinite unitati medicale piete agroalimentare si parcuri reprezinta un factor de decizie Pretul nu este negociabil si se accepta orice fel de creditare ID intern VB3025253
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.