Va propun spre cumparare un apartament dragut cu o suprafata de 30 mp 6mp Boxa situat in zona centrala la 500 ml de Palatul Parlamentului Casa Poporului Intre Palatul Parlamentului si Piata de Flori - Piata Cosbuc cu Cladirile de Birouri The Gate Afi Tech Park si altele alaturi Centrul Comercial Lidl Hotel Marriott Catedrala Neamului Monitorul Oficial se afla la nici 5 minute de apartament Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cochet contruit in 1950 structurat doar pe Parter si Etaj bloc care se invecineaza cu Gradina Uranus Este un apartament ideal pentru cei care doresc sa locuiasca in zona centrala avand costuri minine de intretinere si beneficiind de avantajele zonei Incalzirea este asigurata de o Centrala Termica prin condensare de la Ariston Apartamentul are ferestre din termopan ce asigura o buna luminozitate cele doua camere fiind orientate catre sud cu vedere placuta Acoperisul imobilului este refacut recent Avem bucataria mobilata si utilata apartamentul este deasemenea mobilat clasic exista si o debara si detinem in proprietate si o boxa la subsol perfecta pentru depozitare in suprafata de 6mp Actele sunt la zi cadastru si intabulare pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari va astept cu drag Daniel Apulum94
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.