Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat zona Spitalul Judetean Apartamentul are o suprafata utila de 53mp balcon si este compartimentat asftel - hol de acces cu debarale - bucatarie mobilata si utilata cu balcon extins - 1 dormitor - living - baie prevazuta cu cada si geam Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje Confortul termic este realizat prin termoficare dar se poate monta centrala proprie Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun piete si alte supermarket-uri in apropiere farmacii cabinete si centre medicale restaurante baruri cafenele si multe altele Oferim consultanta si solutii financiare prin colaboratorii nostri Agent imobiliar Vezureanu Alexandra CP2611955
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.