3 vizualizări în ultimile 24 ore
0
0

Apartament 4 camere 2 locuri de parcare incluse Zona Pip

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Iulie 2025

Online:  8 luni în urmă
260.000
  • ≈ 1.325.142 lei
2 luni în urmă
Descriere
Van Gulik Real Estate va propune spre achizitie un apartament de 4 camere situat in zona Pipera - Voluntari intr-un ansamblu rezidential modern Imobilul este amplasat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime S P 7E etaj retras Apartamentul dispune de o suprafata utila de 105 49 mp la care se adauga doua balcoane cu suprafete de 20 53 mp respectiv 4 45 mp Compartimentare - Hol de acces - Living cu bucatarie open-space - Dormitor matrimonial cu zona de dressing si baie proprie - Doua dormitoare suplimentare - Baie Pret de achizitie 260 000 Euro TVA pret in care sunt incluse doua locuri de parcare subterane Apartamentul se preda conform fotografiilor de prezentare cu exceptia celor doua canapele si a televizorului Dotari si finisaje - Structura de rezistenta din beton armat pereti exteriori din caramida si compartimentari interioare din sisteme usoare cu izolare fonica eficienta - Tamplarie PVC premium VEKA Softline 82 cu geam termoizolant tripan - Incalzire prin pardoseala in toate incaperile - Sistem de incalzire cu pompe de caldura pentru eficienta energetica ridicata - Bai complet echipate cu obiecte sanitare premium si placari ceramice Pentru informatii suplimentare sau pentru programarea unei vizionari nu ezitati sa ma contactati Id intern P146722

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

București

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.