Compania imobiliara Apollons ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere decomandat situat la etajul 7 din 10 cu centrala termica geam termopan gresie faianta parchet geam la baie mobilat si utilat Imobilul se afla in imediata apropiere a Cofetariei Corso la 5 minute de Spitalul Judetean Universitatea Vasile Alecsandri Universitatea George Bacovia Se poate viziona oricand doar prin intermediul agentiei noastre COMISION 0 Telefon contact 0744543882
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.