1 vizualizări în ultimile 24 ore
0
0

Apartament 2 camere su 48mp decomandat balcon parter zo

Publicat de Privat
Persoană
Membru din Iunie 2025

Online:  9 luni în urmă
87.000
  • ≈ 443.413 lei
2 luni în urmă
Descriere
Profimo Real Estate va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere baie bucatarie balcon cu iesire stradala su 48mp situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje curat si linistit zona CET Apartamentul este renovat integral pentru locuit si nu pentru vanzare cu materiale premium Obtional se poate vinde la un alt pret mobilat utilat asa cum se vede in fotografii

⚠ Atenție !

  • Nu plăti niciodată în avans până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
  • Nu furniza informații confidențiale în discuții pe alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea.
  • Nu furniza niciodată detaliile contului sau cardului tău bancar.
  • Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.

Localitate

Constanţa

Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența ta de navigare pe anunt.net, pentru afișa conținut, reclame și pentru a analiza traficul.