Agentia Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament spatios de 2 camere 46 mp situat la etajul 4 din 4 stradal in sectorul 4 Sos Giurgiului/Luica Apartamentul este in curs de renovare au fost geletuiti peretii au fost inlocuite instalatiile electrice si sanitare schimbate usile gresia faianta Apartamentul este situat stradal pe Sos Giurgiului statii STB Magazin Dedemann Mega Image Giurgiului magazine alimentare banci Pret apartament 60000 eur negociabil Comision standard Pentru informatii suplimentare si vizionari nu ezitati sa ma contactati Agent Ramiro Imob - Daniel tel 0786 660 295
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.