Kasata va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in suprafata de 60mp 1 loc de parcare in subteran Este situat in nordul capitalei la cateva minute de mers pe jos de Promenada Mall statia de metrou Aurel Vlaicu si Parcul Herastrau Complexul Cloud 9 beneficiaza de paza monitorizare video 24h/7 gradina interioara parcari subterane parcari supraterane pt vizitatori adapost ALA fatade ventilate design modern Scara blocului are 2 lifturi spatioase si moderne Kone Sistemul de incalzire centralizat cu display electronic si programare wireless cu posibilitatea reglarii temperaturii pe fiecare camere plus aer conditionat Studioul se afla la etajul 1 din 11 amenajare interioara deosebita cu finisaje mobilier si electrocasnice Tamplaria este de aluminiu cu geam tripan Mobilierul este conceput pentru a beneficia de spatii de lucru in sufragerie si de depozitare Bucataria este complet utilata combina frigorifica si masina de spalat vase incastrate in mobilier un cuptor electric si un cuptor cu microunde plita cu inductie si hota Pentru mai multe infortmatii va rugam sa ne contactati
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.