R E A Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat situat pe Aleea Cetatuia Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1970 fara risc seismic la etajul 2/10 Este alcatuit din living dormitor bucatarie baie si balcon Suprafata totala este de 39 mp iar cea utila este de 36 mp Apartamentul se vinde mobilat si utilat si a fost renovat de curand Confortul termic este realizat cu ajutorul centralei termice pe gaz dar si cu ajutorul aparatului de aer conditionat In imediata apropiere se intalnesc puncte comerciale bancare farmaceutice medicale educationale si de divertisment Carrefour Lujerului Mall Plaza Lidl toate la 5-8 minute distanta Acces facil la mijloacele de transport in comun 5 minute pana la statia Stb si metrou Lujerului Se accepta toate modalitatiile de plata Informatiile tehnice au caracter orientativ acestea fiind preluate de la proprietar Pentru mai multe detalii si vizionari ne puteti contacta telefonic specificand codul P7498 Id intern P7498
⚠ AtenÈ›ie !
Nu plăti niciodată în avans într-un cont bancar până când nu l-ai întâlnit pe vânzător și ați semnat un acord.
Nu furniza informații confidențiale în discuții pe WhatsApp/Telegram sau alte aplicații de mesagerie unde utilizatorii își ascund ușor identitatea, deoarece te poți expune la fraude sau înșelăciuni.
Nu furniza niciodată detaliile cardului tău bancar (număr, data expirării, CVV). Te expune direct la fraude bancare.
Primirea unui mesaj pe WhatsApp/Telegram cu un ID scanat nu înseamnă că ai identificat cumpărătorul. Acest lucru se face pe loc, când semnați un acord de cumpărare.
Când comanzi online, alege livrarea cu verificare. Pentru un cost relativ mic, te protejezi de eventuale neplăceri.